CESTA ŘEDITELKY, KTERÁ SE STALA JOGÍNKOU

PETRA GUTWIRT alias PETRAKI 

Vystudovala jsem hotelovou školu a poté cestovala po světě. Nakonec jsem se usadila v rodných Karlových Varech a vrhla se naplno do práce v hotelnictví. Pracovala jsem jako ředitelka pětihvězdičkových hotelů a vyhrála ocenění „MLADÝ MANAŽER ROKU“. Jeden by řekl, že ideální život.

Ale úspěch byl doprovázen velkým stresem. Hledala jsem cestu, kde čerpat energii a jak z toho kolotoče ven. Už tenkrát mi pomáhala jóga, o kterou jsem se zajímala.

Zlom v mém životě nastal v Indonésii, kam jsem byla spolu s rodinou a přáteli vyslána na jógový pobyt. Na ostrově Bali jsem józe naprosto propadla. Tam jsem si řekla, že jóga je to, co chci dělat, a že změním svůj život.

Dnes jsem moderní maminkou 2 dcer, manželkou a jogínkou, která provozuje své jógové studio YOGA CLUB PETRAKI v Ostrově.

Pořádám jógové kurzy u nás i v zahraničí, organizuji jógový festival, mám jógový online klub pro ty z vás, co chtějí cvičit z pohodlí svých domovů, a také tvořím osobní minerální šperky na míru.

Díky józe jsem si uvědomila, co je v životě důležité a co chci. Ze své životní cesty čerpám i při svých lekcích jógy. Spokojené tváře, rozzářené oči a důvěra mých klientů ve mě jsou mým motorem. Proto ani vy nepřestávejte pracovat na svých snech, protože sny se plní.

TAK NEVÁHEJTE, PŘIPOJTE SE DO RODINY PETRAKI A ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT!

Vaše Petra Gutwirt alias PETRAKI

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů