Petraki Art

  Dárky pro ženy, muže i děti. Ručně a s láskou vyráběné. Udělejte si radost ještě dnes.

Dárkové tvoření na míru

Individuální přístup pro každého

Originální kousky pro milovníky osobního tvoření na míru. Často tyto šperky tvořím ke speciálním událostem jako jsou narozeniny, svatby, výročí nebo třeba narození miminka. Také je vyrábím se speciálním záměrem, např. pro posílení sebedůvěry, nalezení lásky, pro symboliku nového začátku,  připomínku vzácné události, osobní amulety nebo jako originální poděkování. Vše tvořím s láskou a vkládám do šperků i svoji energii. Budete tedy nosit i část mne. Každý hotový výrobek prochází svým rituálem na Karibské pláži, při kterém mu vdechnu jeho duši. Vždy se jedná o unikátní výrobek, který bude skvělým dárkem pro Vás, i pro vaše blízké.

Larimar

Polodrahokam z Karibiku

Unikátní minerál, který se ručně těží a zpracovává v Dominikánské republice. Všechny kameny si sama vybírám přímo od zpracovatelů a proto mohu zaručit jejich pravost a vysokou kvalitu. Vyrábím s Larimarem náramky, náhrdelníky, náušnice, amulety, Japa maly i speciální sety.

Náramky a sety

Módní doplňky na každý den 

Vyrábím různé typy náramků. Nejoblíbenější jsou vrstvené sety, což jsou sety více náramků nebo sety náramku, náhrdeníku a náušnic. Najdete zde i náramky s konkrétním záměrem, dále náramky přátelství, partnerské sety nebo náramky podle znamení. 

Japa Maly

Náhrdelníky nejen pro meditaci

Posvátný náhrdelník ze 108 kuliček, 1 guru korálku a střapce, který odráží vaší osobnost. Tradiční indická pomůcka pro koncentraci při meditaci, ale i trendy doplněk k vašemu outfitu. Vyrábím nejen samotné náhrdelníky, ale i střapce, aby vše dokonale ladilo.

Amulety

Malé i velké talismany pro ochranu

Amulety jsou má srdcová záležitost. Jsou vyrobeny za konkrétním účelem. Můžou být malé do kapsy, na klíče, na kabelku, peněženku nebo jen tak na zavěšení.  Velké amulety se hodí do místnosti, automobilu nebo na hlavní dveře domu. Ráda na ně používám střapec a spirituální symboly.