ONLINE LEKCE Z KARIBIKU

S U P E R   J Ó G A   A   P O S I L O V Á N Í

TRÉNINKY S PETRAKI

Jóga, posilování, zdravé dýchání, meditace a motivace.
Cvič kdekoliv, kdykoliv a hlavně správně.
Trénuj online a šetři čas i peníze.
Všechny lekce jsou natáčeny v krásném prostředí Karibiku.

Pro začátečníky i pokročilé
Zavolej si o radu a cvič správně
Trénuj odkudkoliv a kdykoliv
Archiv lekcí máš pořád u sebe
Šetři svůj cenný čas a peníze

TYPY ČLENSTVÍ

V Y B E R E   S I   K A Ž D Ý

START
99 Kč
30 DNÍ
Necvičím vůbec nebo jen málo a chci se sebou začít něco dělat. Petraki a Karibik mě budou motivovat. Zároveň chci podpořit Petraki, protože to co dělá se mi líbí.
CLASSIC
499 Kč
30 DNÍ
Cvičím skoro každý den. Jóga je pro mě to pravé cvičení. Důležitá je pro mě i duševní hygiena, občas medituji. Chci se stále učit nové věci a být fit.

ČASTÉ OTÁZKY

 • ZVLÁDNU CVIČENÍ I JAKO ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK?
  ANO. CVIČENÍ ZVLÁDNE I ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK. ZE ZAČÁTKU TI MOŽNÁ NEPŮJDOU VŠECHNY POZICE. TO VŮBEC NEVADÍ. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE UDĚLAT ROHODNUTÍ A ZAČÍT. POSTUPNĚ SE BUDEŠ ZLEPŠOVAT. A NEZAPOMEŇ, ŻE MI MŮŽEŠ KDYKOLIV ZAVOLAT NEBO NAPSAT A VŠE OHLEDNĚ CVIČENÍ SE MNOU KONZULTOVAT.
 • JAKÝ JE ROZDÍL MEZI ČLENSTVÍM CLASSIC A EXCLUSIVE?
  ČLENSTVÍ CLASSIC FUNGUJE NÁSLEDOVNĚ: KAŽDÝ TÝDEN PRO TEBE PŘIPRAVÍM 4 NOVÉ TÉMATICKÉ LEKCE. JE JEN NA TOBĚ, KDY A KDE SI JE ZACVIČÍŠ, PROTOŽE K NIM BUDEŠ MÍT PŘÍSTUP PO CELÝ TÝDEN. NAVÍC MÁŠ PŘÍSTUP DO ARCHIVU S 15 NEJOBLÍBENĚJŠÍMI LEKCEMI Z KARIBIKU. V ČLENSTVÍ EXCLUSIVE MÁŠ OPROTI ČLENSTVÍ CLASSIC KAŽDÝ TÝDEN NAVÍC LEKCI POSILOVÁNÍ A VŠECHNY LEKCE SE TI UKLÁDAJÍ DO ARCHIVU, KTERÝ MÁŠ K DISPOZICI PO CELOU DOBU PLATNOSTI TVÉHO ČLENSTVÍ. V ČLENSTVÍ EXCLUSIVE MÁŠ TAKÉ ARCHIV S DALŠÍMI 100 LEKCEMI S PETRAKI A DALŠÍMI LEKTORKAMI - TO PRO PŘÍPAD, ŽE BY JSI NA SOBĚ CHTĚL/A MAKAT JEŠTĚ VÍCE. ZÁROVEŇ MÁŠ MOŽNOST SE VYFOTIT NEBO NATOČIT, POSLAT MI TO A PROKONZULTOVAT SE MNOU SPRÁVNOST PROVEDENÍ POZICE NEBO TVÉ JINÉ DOTAZY.
 • JAK JE TO S PLACENÍM ZA ČLENSTVÍ?
  ČLENSTVÍ V ONLINE CLUBU PETRAKI FUNGUJE NA BÁZI AUTOMATICKÝCH PLATEB. STAČÍ SI JEN JEDNOU ZAPLATIT VYBRANÉ ČLENSTVÍ A DÁL UŽ SE O NIC NEMUSÍŠ STARAT. ZA KAŽDÉ DALŠÍ OBDOBÍ SE TI ČÁSTKA ZA ČLENSTVÍ AUTOMATICKY ODEČTE Z BANKOVNÍHO ÚČTU A DO MAILU TI DORAZÍ DOKLAD O PLATBĚ. ČLENSTVÍ LZE SAMOZŘEJMĚ KDYKOLIV UKONČIT A AUTOMATICKOU PLATBU ZRUŠIT. FUNGUJE TO TEDY STEJNĚ, JAKO TŘEBA NETFLIX, SPOTIFY NEBO APPLE MUSIC.
 • ZŮSTANOU MI TRÉNINKY I PO SKONČENÍ ČLENSTVÍ?
  PŘÍSTUP K TRÉNINKŮM TI ZŮSTÁVÁ VŽDY PO DOBU PLATNOSTI TVÉHO ČLENSTVÍ. JAKMILE SKOČÍ TVÉ ČLENSTVÍ,SKONČÍ I PŘÍSTUPY K TRÉNINKŮM. POKUD BY JSI CHTĚL/A MÍT PŘÍSTUP K NĚJAKÝM TRÉNIKŮM NAPOŘÁD, MŮŽEŠ SI JE ZAKOUPIT V MÉM ESHOPU.
 • CO ZNAMENÁ, ŽE SI V RÁMCI ČLENSTVÍ EXCLUSIVE ZAVOLÁME?
  NEMUSÍŠ MÍT STRACH, ŽE MI MUSÍŠ VOLAT NEBO ŽE TI BUDU VOLAT JÁ A Z NĚČEHO TĚ ZKOUŠET. JE TO VÝHODA ČLENŮ EXCLUSIVE, ABY SE MNOU MĚLI MOŽNOST KONZULTOVAT SVÉ TRÉNINKY A SPRÁVNOST PROVEDENÍ POZIC. CHCI MÍT JISTOTU, ŽE CVIČÍŠ SPRÁVNĚ. PROTO BUDU MOC RÁDÁ, KDYŽ TÉTO MOŽNOSTI VYUŽIJEŠ A ČAS OD ČASU SE MNOU SVÉ DOTAZY, PROBEREŠ. RÁDA SE TI BUDU VĚNOVAT, AŤ SE POSUNEŠ VE SVÉ PRAXI DÁL. NEZAPOMEŇ, ŽE JSEM TVÁ ONLINE KAMARÁDKA A RÁDA TĚ VYSLECHNU.
 • PETRAKI, JAK TĚ MOHU KONTAKTOVAT?
  JSEM K DISPOZICI NA MAILU YOGA@PETRAKI.CZ. MÁM WHATS UP (+420 777 470 560). VZHLEDEM K ČASOVÉMU POSUNU (MÁM O 6 HODIN MÉNĚ NEŽ JE V ČR) PROSÍM OMLUVTE ZPOŽDĚNÍ S ODPOVĚĎMI. ODPOVÍM VŽDY, JEN MI TO VĚTŠINOU PÁR HODIN TRVÁ... POKUD MI CHCEŠ ZAVOLAT, NAPIŠ MI PROSÍM NEJPRVE ZPRÁVU A DOMLUVÍME SE. BUDU TAK MÍT ČAS JEN PRO TEBE.
 • NEJSEM SI JEŠTĚ JISTÝ/Á ČLENSTVÍM. DÁ SE VYZKOUŠT ZDARMA?
  SAMOZŘEJMĚ. POD TÍMTO ODSTAVCEM NALEZNEŠ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ KE ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU NA 7 DNÍ ZDARMA. STAČÍ JEJ VYPLNIT A POTOM UŽ SE JEN PŘIHLÁSIT DO ČLENSKÉ SEKCE A VŠE SI VYZKOUŠET.
 • PETRAKI, RÁDA BYCH SI S TEBOU ZACVIČIL/A NA ŽIVO. JE TO TEĎ NĚJAK MOŽNÉ?
  JASNAČKA. ALE JSEM MOMENTÁLNĚ V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE... STAČÍ SEM DOLETĚT A RÁDA SI S TEBOU ZAJÓGUJI NA NĚJAKÉM VYJÍMEČNÉM MÍSTĚ U MĚ V KARIBIKU.

ŽIJ SVŮJ SEN

P O T Ř E B U J E Š   J E N   M O B I L ,   T A B L E T ,   P O Č Í T A Č   N E B O   T E L K U

ČLENSTVÍ ZDARMA 

Z K U S   T O   N A   7  D N Í   Ú P L N Ě   Z A D A R M O

Údaje budou použity pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

CO O MĚ ŘÍKÁTE

D Ě K U J I   V Š E M   Z A   D Ů V Ě R U

Úžasné lekce jógy, které můžete sledovat i doma. Vhodné pro začátečníky i pokročilejší....prostě každý si přijde na své. Moc děkuji Peti za pohodu, kterou při lekcích předává nám všem.
Pavla Cibulková
Málokdo z lektorů jógy na mě působí tak pozitivním a vřelým dojmem jako Ty. Jsi úžasný člověk. Děkuji Ti, že jsi v mém životě, byť jsme se nikdy neviděly. Děkuji Ti za úžasnou možnost s Tebou cvičit jógu. Děkuji za to, že jsi.
Kika Vérostová
Děkuji za úžasné lekce! Je to životabudič, vzpruha, osvěžení, obrovský příval nádherné energie a naděje.
Jindřiška Procházková
Jsem moc vděčná! 💕 Cvičení s Petraki mě podrželo nad vodou a stalo se mou tradicí 😊 Můj jógový život ovlivnily 3 skvělé lektorky a Petraki je rozhodně jedna z nich. Je neskutečné, že dokázala i přes obrazovku vylepšit mé pozice jen tím, jak skvěle je vysvětlila. Díky za to!
Lucie Navrátilová
Narazila jsem na Petraki pres FB. Tehdy jsem si myslela že čirou náhodou. Dnes už vím, že jsem jí potkat měla♥️. Je to úžasný člověk plný lásky, pochopení a pozitivní energie. Peti popisování pozic je tak skvělé, že si většinou cvičím za zavřenými víčky. Dekuju ze srdce za vše, co pro nás děláš.
Eva Heřmanová
Zamilovala jsem si Peti pozitivní energii a skvělé lekce. Cvičí se mnou obě dcery - ta mladší v bříšku - 8. měsíc, začíná to tedy být už trochu náročné, ale snad ještě chvíli vydržíme.
Michaela Minářová