LEPŠÍ ŽIVOT

N A U Č Í M   T Ě   J A K   B Ý T   V   Ž I V O T Ě   Š Ť A S T N Á

JAK BÝT V ŽIVOTĚ ŠŤASTNÁ? JEDNODUŠE, BEZ VELKÝCH FINANCÍ A HLAVNĚ DLOUHODOBĚ?

Ať už máš s hledáním svého štěstí zkušenosti nebo jsi na úplném začátku své cesty, naučím Tě, jak si s pomocí zdravého cvičení a pozitivního myšlení vybuduješ lepší život nejen pro sebe, ale i pro své nejbližší okolí. 

JAKTO?

Vybudujeme ti totiž společně nejenom zdravé návyky, které spolehlivě působí na mně i mé klientky, ale posuneme tvůj život, pomocí získaného sebevědomí a posíleného zdraví, do vyššího stupně, který už nebudeš chtít nikdy opustit. 

NECH MĚ HÁDAT...

 • Snažíš se stále dokola žít zdravě, ale kvůli nulovým nebo téměř nulovým výsledkům vždy ztratíš motivaci a tak jsou období, kdy pro sebe a své zdraví neděláš vůbec nic.
 • Chceš být už konečně šťastná, ale netušíš jak začít a koho vlastně poslouchat? Slýcháváš kolem sebe, že něco nejde a chybí ti někdo, kdo tě vezme za ruku a ukáže cestu?
 • Sleduješ sociální sítě, radíš se s holkami v práci, kamarádkami a rodinou... Možná máš za sebou i nějaké kurzy, ale rady všech okolo tebe se tak moc liší nebo jsou tak nesrozumitelné, že vlastně nevíš, co máš dělat a kde začít?
 • Máš pocit, že pokud chceš být v životě šťastná, budeš muset investovat až moc peněz, které teď nemáš? Že se budeš muset nutit do věcí, které nemáš ráda? Nebo že ta změna bude trvat moc dlouho, ty to nevydržíš a zase zklameš sama sebe?
 • Děláš před ostatními tvrďačku, aby si mysleli, že je u tebe všechno v pořádku? Přitom si doma po večerech občas popláčeš, protože máš pocit, že je k tobě život nespravedlivý?

POZNÁVÁŠ SE?

NAŠTĚSTÍ TO JDE DĚLAT I JINAK

Prozradím ti, že moje cesta, která funguje nejen na mně, ale i na stovkách mých klientek nejrůznějšího věku, od tebe bude vyžadovat jen 2 věci.

1

Umět udělat si čas sama pro sebe

2

Aplikovat rady z videí postupně do tvého života

A KDO JSEM VLASTNĚ JÁ?

Jmenuji se PETRA GUTWIRT a všichni mi říkají PETRAKI.
Jsem česká holka žijící s rodinou převážnou část roku v zahraničí, nyní konkrétně v Karibiku. Jsem máma dvou dcer a náš rodinný život je velkým dobrodružstvím, které sbíráme na různých místech světa. Zkoumání cest, jak žít šťastný a zdravý život, se na profesionální úrovni věnuji již více než 8 let. Za tu dobu jsem pomohla více než 400 stovkám žen s jejich životním štěstím. Svůj LEPŠÍ ŽIVOT jsem vybudovala na základních pilířích jako je jóga, meditace, zdravé dýchání a stravování, minimalismus a v neposlední řadě pozitivní myšlení. S pomocí motivačních a inspirativních videím učím žít LEPŠÍ ŽIVOT i holky a ženy kolem mě.

Kromě životního stylu je mým dalším velkým koníčkem tvoření šperků a práce na sobě, abych se stále mohla posouvat dál. Proto vím, že pro životní štěstí je důležité hlavně správné nastavení mysli a sebeláska. A právě z tohoto důvodu se v klubu hodně věnuji právě těmto tématům.

POŘÁD TI TO NEPŘIJDE DOST DOBRÉ?

C O   O D E   M Ě   J E Š T Ě   D O S T A N E Š:

 • Více než 10 nových videí každý měsíc
 • Jóga, meditace, vizualizace, osobní rozvoj - vše v jednom členství
 • Návod na zdravé cvičení od profesionální instruktorky
 • MEGA archív s více jak 300 lekcemi jógy, meditace a osobního rozvoje
 • Životní inspiraci a motivaci k nezaplacení
 • On-line kámošku, která Ti poradí

TOP 5 BENEFITŮ

P R O Č   S E   S T Á T   Č L E N K O U

1

MÁŠ LEPŠÍ KVALITU ŽIVOTA

Už během pár dní na sobě ucítíš změnu. Pohled na život jinýma očima ti ukáže novou cestu. Má videa nabíjí energií a inspirují. Ukážu ti, že se dá žít i jinak než na co jsme zvyklí v Evropě. Naučím Tě mít nadhled a žít jednodušeji. To znamená více v klidu a s úsměvem na tváři.

2

MÁŠ ZDRAVÝ POHYB PŘÍMO DOMA

Zdravý pohyb je ta nejlepší medicína. A proč někam jezdit, když se můžeš hýbat přímo doma? Ušetříš čas, peníze a navíc se nebudeš před nikým stydět. Dostaneš ode mě tolik tipů a motivace, že Tě to nikdy nepřestane bavit. Budeš ve formě fyzicky i psychicky. Platí to jak pro začátečníky, tak pro ty zkušenější. 

3

JSEŠ V RUKOU PROFESIONÁLKY

Jsem profesionální instruktorka jógy a meditace. Mám za sebou 8 let praxe v mém jógovém studiu i na mezinárodních akcích. Vše mám vyzkoušené na sobě i stovkách dalších klientů a vím, co Ti udělá dobře. U mě budeš mít jistotu, že se hýbeš zdravě.

4

OBSAH MÁŠ VŠUDE S SEBOU

Všechna videa máš vždy u sebe, třeba v mobilu.  Stačí párkrát kliknout a jsi u mě v Karibiku. To znamená rychlou úlevu, motivaci a dobití energie kdykoliv to potřebuješ. O nic nepřijdeš ani když odjedeš na dovolenou. Budu stále s tebou.

5

MÁŠ ON-LINE PARŤAČKU 

Jsem Ti přednostně k dispozici pro tvé dotazy. Poradím Ti s cestováním, jógou i meditací. Už se nemusíš bát cvičit, ani cestovat. Dám Ti své tipy a předám zkušenosti. Poradit se před cestou je k nezaplacení a parťák na cestu či cvičení se vždy hodí.

ŽIJ LEPŠÍ ŽIVOT PODLE SEBE

Všichni chceme spokojený, zdravý život. Úspěšný v práci i v partnerských vztazích. Ale možná i tebe trápí psychické nebo fyzické vyčerpání, nespavost, zdravotní potíže a napětí. Motáš se v kruhu a nevíš si rady jak dál. Nechceš tak žít celý život. Chceš to změnit, ale nevíš jak. Nebo jen nemáš odvahu.

Okolí na tebe vyvíjí tlak. Žiješ často se strachem o zdraví, o práci, o zabezpečení sebe a své rodiny. Možná žiješ v toxických vztazích a nemáš čas ani na své blízké, natož na sebe.

DÁ SE TO ZMĚNIT

Proto vznikl tento projekt. Věřím, že s malou pomocí dokážeš být v životě šťastná i ty.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

Co se stane, jakmile se rozhodnu zakoupit členství?

Po zaplacení členství skrze platební kartu ti na email okamžitě přijdou přístupové údaje do klubu. Přihlásíš se pomocí tlačítka na hlavní stránce webu. Po přihlášení se ti ihned objeví veškerý obsah, který budeš moci postupně dle tvé chuti konzumovat.

Je pro mě členství vhodné?

Pokud v sobě nosíš myšlenku, že tvůj život není úplně to pravé ořechové a že máš chuť s tím něco udělat – tak ano, členství je pro tebe vhodné. Současně ti členství pomůže, pokud nechceš dělat radikální změny, ale jen trošku nakopnout a inspirovat.

Je někdo, pro koho členství rozhodně vhodné není?

Ano. Členství není vhodné pro ty, kteří chtějí jenom sedět doma u televize, brblat a na vše nadávat.

Začíná členství v určitý den nebo se do něj mohu připojit kdykoliv?

Ke členství se můžeš přihlásit kdykoliv. Videa se ti otevřou všechny naráz a procházíš si je nezávisle na ostatních členech, proto si členství užíváš vlastním tempem. Pokud vyjde nové video, vždy o tom dostaneš informaci mailem, takže o nic nového nepřijdeš.

Mohu členství vrátit a dostat peníze zpátky?

Členstvím za poslední 4 roky prošly stovky spokojených klientů. Jde zároveň o životní strategii, kterou roky aktivně aplikuji ve svém vlastním životě. Za svým know-how si maximálně stojím a jsem přesvědčená, že po jeho aplikování na svůj vlastní život uspěje každý. Z tohoto důvodu peníze nevracím. Pokud jsi na pochybách, jestli je členství vhodné i pro Tebe, určitě se podívej na reference od členek. Budu se na tebe těšit v klubu.

KDO UŽ MÁ DÍKY MNĚ LEPŠÍ ŽIVOT

O P R A V D O V É    Ž E N Y   A   J E J I C H   Z K U Š E N O S T I

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Úžasné lekce jógy, které můžete sledovat i doma. Vhodné pro začátečníky i pokročilejší....prostě každý si přijde na své. Moc děkuji Peti za pohodu, kterou při lekcích předává nám všem.
Pavla Cibulková
Málokdo z lektorů jógy na mě působí tak pozitivním a vřelým dojmem jako Ty. Jsi úžasný člověk. Děkuji Ti, že jsi v mém životě, byť jsme se nikdy neviděly. Děkuji Ti za úžasnou možnost s Tebou cvičit jógu. Děkuji za to, že jsi.
Kika Vérostová
Děkuji za úžasné lekce! Je to životabudič, vzpruha, osvěžení, obrovský příval nádherné energie a naděje. Děkuji Pétě, že je tu pro nás a pomáhá nám tímto fantastickým způsobem.
Jindřiška Procházková
Jsem moc vděčná! 💕 Cvičení s Petraki mě podrželo nad vodou a stalo se mou tradicí 😊 Můj jógový život ovlivnily 3 skvělé lektorky a Petraki je rozhodně jedna z nich. Je neskutečné, že dokázala i přes obrazovku vylepšit mé pozice jen tím, jak skvěle je vysvětlila. Díky za to!
Lucie Navrátilová
Narazila jsem na Petraki pres FB. Tehdy jsem si myslela že čirou náhodou. Dnes už vím, že jsem jí potkat měla♥️. Je to úžasný člověk plný lásky, pochopení a pozitivní energie. Peti popisování pozic je tak skvělé, že si většinou cvičím za zavřenými víčky. Dekuju ze srdce za vše, co pro nás děláš.
Eva Heřmanová
Zamilovala jsem si Peti pozitivní energii a skvělé lekce. Cvičí se mnou obě dcery - ta mladší v bříšku - 8. měsíc, začíná to tedy být už trochu náročné, ale snad ještě chvíli vydržíme. Moc mi to pomáhá.
Michaela Minářová

DOTAZY

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů