Akademie pro LEPŠÍ ŽIVOT

Inspirace a funkční návod na cestu za spokojeným životem

Vítejte

Akademie pro LEPŠÍ ŽIVOT je online platforma, která si klade za cíl edukovat, inspirovat a motivovat milion lidí k přechodu na zdravý životní styl. Pro členy připravuji videa z oblastí jako osobní rozvoj, meditace, relaxace, jóga, pozitivní myšlení nebo vizualizace. Součástí je online poradna a obsáhlý video archiv. 


TOP 5 BENEFITŮ PRO ČLENY

1

Rychlý a jednoduchý přístup ke všem videím

Videa máte vždy u sebe - třeba v mobilu. Nemusíte nikam jezdit, nehrozí tedy žádný stres z toho, že nestíháte. Podle nálady se se mnou protáhnete, prodýcháte, kouknete na krátké motivační video nebo na nějaké inspirativní zajímavosti z mého života. Důležité je udělat si na sebe pár minut čas. Ulevíte sami sobě a uvidíte, že se budete cítit lépe.

2

Nebudete v tom nikdy sami

Také to tak máte, že se vám nic nechce, když jste na to sami? A přesně o tom je i tato akademie - nebudete na to sami. Povedu vás po celé vaší cestě, videa máte kdykoliv u sebe. Na vás je jen jedna jediná věc - udělat si na sebe pár minut čas.

3

Budete si více vážit sami sebe

Zdravé sebevědomí je extrémně důležité pro váš úspěch jak v osobním, tak v pracovním životě. Sebeláska je jedním z mých nejoblíbenějších témat a já vám slibuji, že vás bude provázet na každém kroku.

4

Spokojenější partnerské vztahy a sexualita

Opět ta sebeláska... Naučíte se milovat sami sebe a budete se ve svém těle cítit o mnoho lépe. Podceňování se hodíte za hlavu a získáte zdravé sebevědomí, protože si budete vzácnější. A který muž by doma nechtěl mít zdravě sebevědomou ženu, která ví co chce?

5

Vaší změny si všimnou všichni kolem vás

Časem budete mít daleko více energie a vaše produktivita práce poroste. Když k tomu přidáme i vaše zvýšené sebevědomí, otevírá se vám cesta k větším pracovním úspěchům. A pokud po nich netoužíte, nevadí. I ve stávajícím kolektivu můžete být za hvězdu.

Dopřejte si čas sami pro sebe, budete spokojenější a krásnější

Všichni chtějí žít spokojený život. Zdravý, svobodný, úspěšný v práci i v partnerských vztazích. Často nás však trápí psychické i fyzické vyčerpání, nespavost, zdravotní potíže a napětí... Motáme se v bludném kruhu a nevíme si rady jak dál. Nechce se nám tak žít celý život. Chtěli bychom to změnit, ale nevíme jak.

Vaše okolí na vás vyvíjí velký tlak. Žijete každý den se strachem. Bojíte se o zdraví, bojíte se o práci, jestli zvládnete zabezpečit sebe a svoji rodinu. Často se lidé topí v toxických vztazích a nemají čas na své blízké, natož sami na sebe.

Tyto strachy a obavy ale nejsou povinné.
Je to volba každého z nás.

Proto jsem založila Akademii pro LEPŠÍ ŽIVOT. Věřím, že inspirací a aplikací určitých pravidel chování, dokážeme tyto strachy překonat a být v našich životech šťastní.

Je vědecky dokázáno, že pozitivním myšlením, zdravým pohybem, dýcháním a meditací, ovlivňujeme kvalitu a délku našeho života. Tedy i to, jak vypadáme, jak působíme na své okolí a jak jsme úspěšní. 

Žijte se mnou LEPŠÍ ŽIVOT

Potřebujete k tomu jen mobil

Zkušenosti členek | reference

Úžasné lekce jógy, které můžete sledovat i doma. Vhodné pro začátečníky i pokročilejší....prostě každý si přijde na své. Moc děkuji Peti za pohodu, kterou při lekcích předává nám všem.
Pavla Cibulková
Málokdo z lektorů jógy na mě působí tak pozitivním a vřelým dojmem jako Ty. Jsi úžasný člověk. Děkuji Ti, že jsi v mém životě, byť jsme se nikdy neviděly. Děkuji Ti za úžasnou možnost s Tebou cvičit jógu. Děkuji za to, že jsi.
Kika Vérostová
Děkuji za úžasné lekce! Je to životabudič, vzpruha, osvěžení, obrovský příval nádherné energie a naděje.
Jindřiška Procházková
Jsem moc vděčná! 💕 Cvičení s Petraki mě podrželo nad vodou a stalo se mou tradicí 😊 Můj jógový život ovlivnily 3 skvělé lektorky a Petraki je rozhodně jedna z nich. Je neskutečné, že dokázala i přes obrazovku vylepšit mé pozice jen tím, jak skvěle je vysvětlila. Díky za to!
Lucie Navrátilová
Narazila jsem na Petraki pres FB. Tehdy jsem si myslela že čirou náhodou. Dnes už vím, že jsem jí potkat měla♥️. Je to úžasný člověk plný lásky, pochopení a pozitivní energie. Peti popisování pozic je tak skvělé, že si většinou cvičím za zavřenými víčky. Dekuju ze srdce za vše, co pro nás děláš.
Eva Heřmanová
Zamilovala jsem si Peti pozitivní energii a skvělé lekce. Cvičí se mnou obě dcery - ta mladší v bříšku - 8. měsíc, začíná to tedy být už trochu náročné, ale snad ještě chvíli vydržíme.
Michaela Minářová

Cena členství je jen 15 korun za den

0
czk
za 1 měsíc

Když nebudete spokojení, vrátím vám peníze.