LEPŠÍ ŽIVOT

POMÁHÁM  ŽENÁM VRÁTIT ENERGII A CHUŤ DO ŽIVOTA

JAK BÝT ŠŤASTNÁ?

Nabízím Ti pomocnou ruku a sdílení mé cesty, kterou jsem si sama vyšlapala od nuly.
Naučím Tě, jak si s pomocí zdravého pohybu, meditace a pozitivního myšlení vybuduješ lepší život pro sebe, i pro svou rodinu. 

JAK TO UDĚLÁME?

Vše je o čase, který plnohodnotně věnuješ sama sobě. Nebude to hned, ale v pár týdnech si vybuduješ své vlastní zdravé návyky, které Tě poženou životem dál. Uvidíš, že nakonec stačí jen pár minut denně a tvůj život se změní. Spolehlivě to působí na mně i mé klientky. Pojď vystřelit svůj život do vyššího patra a už ho nikdy neopusť. 

NECH MĚ HÁDAT...

 • Snažíš se žít zdravě, ale kvůli nedostatku času, peněz a spoustě dalších okolností ve tvém životě, ztrácíš víru v sebe sama a tak pro sebe neděláš prakticky vůbec nic.
 • Netušíš jak a kde vlastně začít. Koho poslouchat? Kolem sebe slýcháváš, že to nejde a chybí ti někdo, kdo tě vezme za ruku a ukáže Ti cestu?
 • Sleduješ Facebook i Instagram a ze všech stran se na Tebe valí rady jak na lepší život. Těch rad je tolik, že pořádně ani nevíš, co si vybrat a kde začít?
 • Máš pocit, že pokud budeš chtít být v životě šťastná, bude to drahé a taky nepříjemné, protože se budeš muset nutit do věcí, které nemáš ráda? Nebo si myslíš, že to bude trvat moc dlouho a Tobě se nechce čekat?
 • Děláš dokonce před ostatními tvrďačku, aby si mysleli, že se máš skvěle? Přitom si doma občas popláčeš, protože máš pocit, že je k tobě život nespravedlivý?

POZNÁVÁŠ SE?

NAŠTĚSTÍ TO JDE DĚLAT I JINAK

Má cesta, která funguje nejen na mně, ale i na stovkách mých klientek nejrůznějšího věku, od tebe bude vyžadovat jen tyto 2 věci:

1

Udělat si pár minut času sama pro sebe

2

Zkoušet mé tipy postupně ve svém životě

A KDO JSEM VLASTNĚ JÁ?

Jmenuji se PETRA GUTWIRT, všichni mi však říkají PETRAKI a jsem česká holka žijící s rodinou převážnou část roku v zahraničí - nyní v Karibiku. Jsem máma dvou dcer a náš rodinný život je velkým dobrodružstvím.

Zkoumání cest, jak žít šťastný a zdravý život, se na profesionální úrovni věnuji již více než 8 let. Za tu dobu jsem pomohla více než 400 stovkám žen s jejich cestou za sebevědomím, klidem a energií v jejich každodenních životech. Svůj život jsem si vybudovala na pilířích jako je jóga, meditace, zdravé dýchání a stravování, minimalismus a v neposlední řadě pozitivní myšlení. S pomocí motivačních a inspirativních videí předávám tuto mnou prošlapanou cestičku i holkám a ženám kolem mě v mé on-line komunitě.

Kromě zdravého životního stylu je mou další velkou vášní tvoření šperků a věnování se sama sobě, abych se stále mohla posouvat dál. Vím, že pro životní štěstí je důležité hlavně správné nastavení mysli a sebeláska. A právě proto se v mých videích věnuji hlavně těmto tématům, která k nám ženám neodmyslitelně patří.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ MÉ KOMUNITY

👇 ZÍSKÁŠ 👇

 • Exkluzivní přístup k lekcím
  Získáš neomezený přístup ke všem mým on-line jógovým a meditačním lekcím a to kdekoliv a kdykoliv po dobu členství.
 • Lekce pro ženy
  Mé lekce jógy jsou většinou jemné, s důrazem na ženskost a sebelásku. Zvládnou je i naprosté začátečnice.
 • Vše v 1 členství
  Jóga, meditace, vizualizace, osobní rozvoj, mega archív... Prostě úplně všechno.
 • Profesionální přístup
  Jsem profesionální certifikovaná instruktorka jógy a ženám se věnuji na denní bázi již déle než 8 let.
 • Mega archív
  Pokud budeš mít chuť na ještě více cvičení, dostaneš téměř neomezenou videotéku, kde je nyní 350 videí a stále přibývají.
 • Inspiraci a motivaci
  Sama moc dobře vím, jak důležitá je motivace a inspirace. Samotné to nikdy nezvládneme a proto jsem tu já a má pomocná ruka na Tvé cestě.
 • On-line kámoška
  Budu tu vždy pro Tebe. Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, stačí mi napsat a pokud to bude potřeba, zavoláme si. Jsem tvá pomoc na cestě za tvým štěstím.

TOP 5 BENEFITŮ PRO ČLENKY

1

LEPŠÍ KVALITA ŽIVOTA

Už během pár dní na sobě ucítíš změnu. Pohled na život jinýma očima ti ukáže novou cestu. Má videa nabíjí energií a inspirují. Ukážu ti, že se dá žít i jinak než na co jsme zvyklí v Evropě. Naučím Tě mít nadhled a žít jednodušeji. To znamená více v klidu a s úsměvem na tváři.

2

ZDRAVÝ POHYB PŘÍMO Z DOMOVA

Zdravý pohyb je ta nejlepší medicína. A proč někam jezdit, když se můžeš hýbat přímo doma? Ušetříš čas, peníze a navíc se nebudeš před nikým stydět. Dostaneš ode mě tolik tipů a motivace, že Tě to nikdy nepřestane bavit. Budeš ve formě fyzicky i psychicky. Platí to jak pro začátečníky, tak pro ty zkušenější. 

3

PÉČE PROFESIONÁLKY

Jsem profesionální instruktorka jógy a meditace. Mám za sebou 8 let praxe v mém jógovém studiu i na mezinárodních akcích. Vše mám vyzkoušené na sobě i stovkách dalších klientů a vím, co Ti udělá dobře. U mě budeš mít jistotu, že se hýbeš zdravě.

4

OBSAH VŠUDE A KDYKOLIV S SEBOU

Všechna videa máš vždy u sebe, třeba v mobilu.  Stačí párkrát kliknout a jsi u mě v Karibiku. To znamená rychlou úlevu, motivaci a dobití energie kdykoliv to potřebuješ. O nic nepřijdeš ani když odjedeš na dovolenou. Budu stále s tebou.

5

ON-LINE PORADNA 

Jsem Ti přednostně k dispozici pro tvé dotazy. Poradím Ti s cestováním, jógou i meditací. Už se nemusíš bát cvičit, ani cestovat. Dám Ti své tipy a předám zkušenosti. Poradit se před cestou je k nezaplacení a parťák na cestu či cvičení se vždy hodí.

ŽIJ LEPŠÍ ŽIVOT PODLE SEBE

My holky chceme spokojený a zdravý život. Úspěšný v práci i v partnerských vztazích. Možná i tebe trápí psychické nebo fyzické vyčerpání, zdravotní potíže, napětí nebo špatně spíš. Motáš se v kruhu a nevíš si rady jak dál. Nechceš tak žít celý život, chceš to změnit, ale nevíš jak. Nebo jen nemáš odvahu udělat první krok.

Okolí na tebe vyvíjí tlak. Žiješ často se strachem o zdraví, o práci, o zabezpečení sebe a své rodiny. Možná žiješ v toxických vztazích a nemáš čas ani na své blízké, natož na sebe.

DÁ SE TO ZMĚNIT

Proto vznikl tento můj on-line projekt. Věřím, že s malou pomocí dokážeš být v životě šťastná i ty.

ČASTÉ OTÁZKY (FAQ)

Co se stane, jakmile se rozhodnu zakoupit členství?

Po zaplacení členství skrze platební kartu ti na email okamžitě přijdou přístupové údaje do klubu. Přihlásíš se pomocí tlačítka na hlavní stránce webu. Po přihlášení se ti ihned objeví veškerý obsah, který budeš moci postupně dle tvé chuti konzumovat.

Je pro mě členství vhodné?

Pokud v sobě nosíš myšlenku, že tvůj život není úplně to pravé ořechové a že máš chuť s tím něco udělat – tak ano, členství je pro tebe vhodné. Současně ti členství pomůže, pokud nechceš dělat radikální změny, ale jen trošku nakopnout a inspirovat.

Je někdo, pro koho členství rozhodně vhodné není?

Ano. Členství není vhodné pro ty, kteří chtějí jenom sedět doma u televize, brblat a na vše nadávat.

Začíná členství v určitý den nebo se do něj mohu připojit kdykoliv?

Ke členství se můžeš přihlásit kdykoliv. Videa se ti otevřou všechny naráz a procházíš si je nezávisle na ostatních členech, proto si členství užíváš vlastním tempem. Pokud vyjde nové video, vždy o tom dostaneš informaci mailem, takže o nic nového nepřijdeš.

Mohu členství vrátit a dostat peníze zpátky?

Členstvím za poslední 4 roky prošly stovky spokojených klientů. Jde zároveň o životní strategii, kterou roky aktivně aplikuji ve svém vlastním životě. Za svým know-how si maximálně stojím a jsem přesvědčená, že po jeho aplikování na svůj vlastní život uspěje každý. Z tohoto důvodu peníze nevracím. Pokud jsi na pochybách, jestli je členství vhodné i pro Tebe, určitě se podívej na reference od členek. Budu se na tebe těšit v klubu.

KDO UŽ MÁ DÍKY MNĚ LEPŠÍ ŽIVOT

O P R A V D O V É    Ž E N Y   A   J E J I C H   Z K U Š E N O S T I

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Úžasné lekce jógy, které můžete sledovat i doma. Vhodné pro začátečníky i pokročilejší....prostě každý si přijde na své. Moc děkuji Peti za pohodu, kterou při lekcích předává nám všem.
Pavla Cibulková
Málokdo z lektorů jógy na mě působí tak pozitivním a vřelým dojmem jako Ty. Jsi úžasný člověk. Děkuji Ti, že jsi v mém životě, byť jsme se nikdy neviděly. Děkuji Ti za úžasnou možnost s Tebou cvičit jógu. Děkuji za to, že jsi.
Kika Vérostová
Děkuji za úžasné lekce! Je to životabudič, vzpruha, osvěžení, obrovský příval nádherné energie a naděje. Děkuji Pétě, že je tu pro nás a pomáhá nám tímto fantastickým způsobem.
Jindřiška Procházková
Jsem moc vděčná! 💕 Cvičení s Petraki mě podrželo nad vodou a stalo se mou tradicí 😊 Můj jógový život ovlivnily 3 skvělé lektorky a Petraki je rozhodně jedna z nich. Je neskutečné, že dokázala i přes obrazovku vylepšit mé pozice jen tím, jak skvěle je vysvětlila. Díky za to!
Lucie Navrátilová
Narazila jsem na Petraki pres FB. Tehdy jsem si myslela že čirou náhodou. Dnes už vím, že jsem jí potkat měla♥️. Je to úžasný člověk plný lásky, pochopení a pozitivní energie. Peti popisování pozic je tak skvělé, že si většinou cvičím za zavřenými víčky. Dekuju ze srdce za vše, co pro nás děláš.
Eva Heřmanová
Zamilovala jsem si Peti pozitivní energii a skvělé lekce. Cvičí se mnou obě dcery - ta mladší v bříšku - 8. měsíc, začíná to tedy být už trochu náročné, ale snad ještě chvíli vydržíme. Moc mi to pomáhá.
Michaela Minářová

DOTAZY

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů