Vítejte na webu Akademie pro LEPŠÍ ŽIVOT

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Akademie pro LEPŠÍ ŽIVOT je online platforma, která si klade za cíl edukovat, inspirovat a motivovat milion lidí k přechodu na zdravý životní styl. Pro členy připravuji každý měsíc nové video-materiály z oblastí jako osobní rozvoj, meditace, relaxace, jóga, pozitivní myšlení nebo vizualizace. Součástí je online poradna a obsáhlý video archiv. 

Proč se stát členem - BENEFITY

1

Ucítíte okamžitou úlevu od starostí

Nemusíte nikam jezdit, nebudete ve stresu, že nestíháte. Materiály máte vždy u sebe - třeba v mobilu. Podle nálady se v klidu doma protáhnete, prodýcháte, nebo kouknete na krátké motivační video. Důležité je udělat si na sebe pár minut čas. Postupně vás naučím techniku, jak sám sobě ulevit a cítit se skvěle.

2

Zlepší se vám spánek

Naučíte se techniky pro zkvalitnění spánku. Není to raketová věda. Je to o návycích, které budeme dodržovat, než si je postupně zautomatizujeme. Naučíte se jak hlavu před spánkem vyčistit, budete pak usínat lépe.

3

Zvedne se vám sebevědomí

Zdravé sebevědomí je extrémně důležité pro náš úspěch jak v osobním, tak v pracovním životě. Zapracujeme spolu na omezení stresu a napětí, tělu dodáme více kvalitního spánku a k tomu přidáme návyky, které budeme postupně aplikovat do našich dnů. Zvýšené sebevědomí na sebe nenechá dlouho čekat.

4

Budete úspěšnější v partnerských vztazích

Naučíte se sami sobě pravidelně věnovat čas a postupně tak měnit váš pohled na sebe. Budete na sobě pozorovat změny, mít se více rád/a, budete si vzácnější. Poroste vám sebevědomí, protože zdravá sebeláska je v životě důležitá. Ruku v ruce s tím přijde pozitivní změna i v partnerských vztazích.

5

Budete úspěšnější v práci

Budete mít daleko více energie. Vaše produktivita práce půjde nahoru. Když k tomu přidáme i zvýšené sebevědomí, otevírá se nám cesta s větším úspěchům v práci.

Věděli jste, že když omezíte stres a napětí, budete úspěšnější, sebevědomější i krásnější?

Všichni chceme žít spokojený život. Zdravý, svobodný, úspěšný v práci i v partnerských vztazích. Často nás však trápí psychické i fyzické vyčerpání, nespavost, zdravotní potíže a napětí... Motáme se v bludném kruhu a nevíme si rady jak dál. Nechce se nám tak žít celý život. Chtěli bychom to změnil, ale nevíme jak. To vše, má obvykle jeden společný jmenovatel. STRES.


STRES
na náš organismus vyvíjí velký tlak. Stres je vlastně strach. Bojíme se o zdraví, bojíme se o práci, jestli zvládneme zabezpečit sebe a svoji rodinu, často se topíme v toxických vztazích a nemáme čas na své blízké, natož sami na sebe.

Tyto strachy a obavy ale nejsou povinné. Je to volba každého z nás.

Proto jsem založila Akademii pro LEPŠÍ ŽIVOT. Věřím, že edukací a aplikací určitých pravidel chování, dokážeme tyto strachy překonat a být v našich životech šťastní.

Zapomněli jsme na jednoduché techniky, které když se naučíme, můžeme je použít kdykoliv a kdekoliv.

Dnes můžeme s jistotou říci, že to nejsou jen nějaké ezo řeči.  Je vědecky dokázáno, že pozitivním myšlením, zdravým pohybem, dýcháním a meditací, ovlivníme kvalitu a délku života. Tedy i to, jak vypadáme, jak působíme na své okolí a jak jsme úspěšní. 

Žijte se mnou LEPŠÍ ŽIVOT

Potřebujete jen mobil, tablet, počítač nebo telku


Další benefity

 • Zlepšíte ranní vstávání
  Naučíte se pár triků, jak lépe usnout a hlavně jak ráno vstát, abyste měli úspěšnější den.
 • Posílíte svoji imunitu
  Dodržováním určitých pravidel dostanete vaše tělo do odolnějšího módu.
 • Budete krásnější
  Ano, opravdu je to tak. Získáte sebevědomí, vnitřní klid a jistotu. Budete veselejší, přitažlivější.
 • Budete klidnější
  Snížíme napětí a dosáhneme psychického zklidnění. Nebudete tak podráždění a půjde vám to lépe v práci i doma s dětmi a partnerem.
 • Zvýšíte své libido
  Všechno do sebe začíná zapadat - jste uvolněnější, klidnější, krásnější, roste vám sebevědomí. Umíte si na sebe udělat čas a začíná se pomalu vracet chuť nahlédnout do zapomenutých zákoutí.
 • Nabijete se energií
  Pozitivním myšlení, stanovení našich cílů a určení proč jich chceme dosáhnout. To vše vás požene ve vaší cestě za lepším životem.

Reference

Úžasné lekce jógy, které můžete sledovat i doma. Vhodné pro začátečníky i pokročilejší....prostě každý si přijde na své. Moc děkuji Peti za pohodu, kterou při lekcích předává nám všem.
Pavla Cibulková
Málokdo z lektorů jógy na mě působí tak pozitivním a vřelým dojmem jako Ty. Jsi úžasný člověk. Děkuji Ti, že jsi v mém životě, byť jsme se nikdy neviděly. Děkuji Ti za úžasnou možnost s Tebou cvičit jógu. Děkuji za to, že jsi.
Kika Vérostová
Děkuji za úžasné lekce! Je to životabudič, vzpruha, osvěžení, obrovský příval nádherné energie a naděje.
Jindřiška Procházková
Jsem moc vděčná! 💕 Cvičení s Petraki mě podrželo nad vodou a stalo se mou tradicí 😊 Můj jógový život ovlivnily 3 skvělé lektorky a Petraki je rozhodně jedna z nich. Je neskutečné, že dokázala i přes obrazovku vylepšit mé pozice jen tím, jak skvěle je vysvětlila. Díky za to!
Lucie Navrátilová
Narazila jsem na Petraki pres FB. Tehdy jsem si myslela že čirou náhodou. Dnes už vím, že jsem jí potkat měla♥️. Je to úžasný člověk plný lásky, pochopení a pozitivní energie. Peti popisování pozic je tak skvělé, že si většinou cvičím za zavřenými víčky. Dekuju ze srdce za vše, co pro nás děláš.
Eva Heřmanová
Zamilovala jsem si Peti pozitivní energii a skvělé lekce. Cvičí se mnou obě dcery - ta mladší v bříšku - 8. měsíc, začíná to tedy být už trochu náročné, ale snad ještě chvíli vydržíme.
Michaela Minářová

Cena členství na 30 dní

0
czk

Jakou hodnotu má pro vás váš život?
Vědomí, že se psychicky uleví vám i vaší rodině?
Že budete úspěšnější?
Že budete žít LEPŠÍ ŽIVOT?

Je pro vás LEPŠÍ ŽIVOT cennější než 449 czk?

Věřím, že ano. Tak ho pojďte žít se mnou.
Kupte si své členství a když nebudete spokojení, vrátím vám peníze.