PETRAKI SHOP

U D Ě L E J   S I   R A D O S T

Kategorie
Vyhledávání
-25%
Balíček lekcí 'PODZIMNÍ OČISTA' je zaměřený na kompletní restart. Na očistu tělesnou, duševní i mentální. Na podzim ubývají sluneční paprsky, ubývá energie a často klesá i naše nálada. Proto je vhodný čas na očistu organismu od nahromaděných toxinů, povzbuzení metabolismu a nastartování imunitního systému.
-29%
Balíček čakrových lekcí je určený na vyladění Vašeho energetického systému. Díky těmto lekcím budete v harmonii a Vaše energie bude proudit bez překážek. Balíček Vám dostane čakry do rovnováhy, posílí jejich pozitivní vibrace a díky nim vyčistí negativní vlivy z okolí.
-20%
Výhodný balíček 10ti lekcí jógy, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Máš rád/a jógu, po které se budeš cítit zrelaxovaně a plná/ý chuti do života? Pak Ti tento balíček ve tvé sbírce nesmí chybět. Vzhledem k pomalému tempu a podrobnému vysvětlování pozic, jsou lekce vhodné i pro začátečníka. Může se objevit i malá výzva, která tě posune v tvé praxi zase o kousek dál.
Krásný dárek pro Vaše blízké. Lámete si hlavu s výběrem dárku? S tímto určitě neuděláte chybu. Voucher lze využít na jakékoliv služby či výrobky od Petraki.
Exkluzivní náramek s přírodním kamenem z Karibiku pro trendy holky a kluky. Vyber si ten pravý pro tebe. Každý hotový náramek prochází svým rituálem na Karibské pláži. Jedná se o unikátní náramek, který může být skvělým dárkem pro Tebe, i pro tvé blízké.
-25%
Balíček lekcí 'JÓGA PRO RADOST' je zaměřený na pocit radosti ze cvičení na své podložce. A protože radostí není v životě nikdy dost, tak věřím, že se vám ji podaří přenést ze společného jógování i do svých osobních životů. 
Náhrdelník s krásným přírodním kamenem z Karibiku pro neobyčejné ženy. Vyber si ten pravý pro tebe. Každý hotový náhrdelník prochází svým rituálem na Karibské pláži. Jedná se o unikátní náhrdelník, který může být skvělým dárkem pro Tebe, i pro tvé blízké.
-20%
Výhodný balíček 10ti lekcí jógy, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Máš rád/a jógu, po které se budeš cítit ještě silnější, pevnější a plná/ý energie? Pak Ti tento balíček ve tvé sbírce nesmí chybět. Vzhledem k rychlejšímu tempu a náročnějším pozicím jsou lekce vhodné spíše pro pokročilejšího jogína nebo ty z vás, kteří mají rádi výzvy a zkouší nové věci. Buď připravená/ý na to, že se u lekce zapotíš, možná se i zadýcháš, ale ten pocit na konci bude stát za to.
Amazonit na zlatém lanku s pozlacenými stříbrnými kuličkami podpoří vaši vitalitu, celkovou rovnováhu a umožní více se koncentrovat a relaxovat ve stresových situacích. Pomůže vám se zklidněním nervů a emocí a také při bolestech hlavy. Bude vás ochraňovat a přinášet radost.
-29%
Výhodný balíček 10ti lekcí jógy, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Je vhodný pro ty z vás, kteří mají málo času a přesto chtějí zapojit jógu do své denní praxe. Lekce mají různou náročnost, délku (10-30 minut) a různá témata, tak si budeš moci vybrat podle nálady a času takovou lekci, která Ti zrovna přijde vhod.
Růženín na růžovém lanku se stříbrnými kuličkami vám otevře srdce a ukáže cestu k probuzení citů, něžnosti a nesobecké lásce. Srdce zároveň uklidní a posílí. Prohloubí se vnímavost vašich smyslů, oživí se fantazie, tvořivého duch a trpělivost. Náramek s růženínem bude vás strážný anděl, který vás bude ochraňovat a pomůže při nespavosti.
-25%
Výhodný balíček 10ti lekcí posilování, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Dáš si rád/a do těla a chceš formovat svoji postavu? Pak je tento balíček pro Tebe ten pravý. Buď připravená/ý na to, že si dáš pořádně do těla a pěkně se u toho zapotíš. Budeš pálit tuky a posílíš celé své tělo. Po lekcích ze sebe budeš mít skvělý pocit.
-25%
Jógový balíček věnovaný základnímu pozdravu slunci. Balíček obsahuje celkem 5 lekcí (výukový tutorial 20min, jemná jóga 60min, dynamická jóga 30min, krátká lekce jógy 10min a posilování 30min). Chceš začít s jógou nebo jen toužíš zdokonalit svůj pozdrav slunci? Pak je tento balíček stvořený pro tebe.
-25%
Úžasný balíček věnovaný posílení a tvarování zadečku. Obsahuje celkem 5 lekcí (výukový tutorial 13min, jemná jóga 60min, dynamická jóga 30min, krátká lekce jógy 15min a posilování 30min). Jestli toužíš po krásném zadečku, pak je tento balíček stvořený přesně pro tebe.