Online lekce

Tématické balíčky

Kategorie
Balíček lekcí 'JÓGA PRO RADOST' je zaměřený na pocit radosti ze cvičení na své podložce. A protože radostí není v životě nikdy dost, tak věřím, že se vám ji podaří přenést ze společného jógování i do svých osobních životů. 
Úžasný balíček věnovaný posílení a tvarování zadečku. Obsahuje celkem 5 lekcí (výukový tutorial 13min, jemná jóga 60min, dynamická jóga 30min, krátká lekce jógy 15min a posilování 30min). Jestli toužíš po krásném zadečku, pak je tento balíček stvořený přesně pro tebe.
Jógový balíček věnovaný základnímu pozdravu slunci. Balíček obsahuje celkem 5 lekcí (výukový tutorial 20min, jemná jóga 60min, dynamická jóga 30min, krátká lekce jógy 10min a posilování 30min). Chceš začít s jógou nebo jen toužíš zdokonalit svůj pozdrav slunci? Pak je tento balíček stvořený pro tebe.
Balíček čakrových lekcí je určený na vyladění Vašeho energetického systému. Díky těmto lekcím budete v harmonii a Vaše energie bude proudit bez překážek. Balíček Vám dostane čakry do rovnováhy, posílí jejich pozitivní vibrace a díky nim vyčistí negativní vlivy z okolí.
Krásný dárek pro Vaše blízké. Lámete si hlavu s výběrem dárku? S tímto určitě neuděláte chybu. Voucher lze využít na jakékoliv služby či výrobky od Petraki.