Nejvýhodnější online lekce

Jóga a posilko

Kategorie
Výhodný balíček 10ti lekcí jógy, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Je vhodný pro ty z vás, kteří mají málo času a přesto chtějí zapojit jógu do své denní praxe. Lekce mají různou náročnost, délku (10-30 minut) a různá témata, tak si budeš moci vybrat podle nálady a času takovou lekci, která Ti zrovna přijde vhod.
Výhodný balíček 10ti lekcí jógy, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Máš rád/a jógu, po které se budeš cítit zrelaxovaně a plná/ý chuti do života? Pak Ti tento balíček ve tvé sbírce nesmí chybět. Vzhledem k pomalému tempu a podrobnému vysvětlování pozic, jsou lekce vhodné i pro začátečníka. Může se objevit i malá výzva, která tě posune v tvé praxi zase o kousek dál.
Výhodný balíček 10ti lekcí jógy, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Máš rád/a jógu, po které se budeš cítit ještě silnější, pevnější a plná/ý energie? Pak Ti tento balíček ve tvé sbírce nesmí chybět. Vzhledem k rychlejšímu tempu a náročnějším pozicím jsou lekce vhodné spíše pro pokročilejšího jogína nebo ty z vás, kteří mají rádi výzvy a zkouší nové věci. Buď připravená/ý na to, že se u lekce zapotíš, možná se i zadýcháš, ale ten pocit na konci bude stát za to.
Výhodný balíček 10ti lekcí posilování, které jsem pro tebe natočila v Karibiku. Dáš si rád/a do těla a chceš formovat svoji postavu? Pak je tento balíček pro Tebe ten pravý. Buď připravená/ý na to, že si dáš pořádně do těla a pěkně se u toho zapotíš. Budeš pálit tuky a posílíš celé své tělo. Po lekcích ze sebe budeš mít skvělý pocit.
Krásný dárek pro Vaše blízké. Lámete si hlavu s výběrem dárku? S tímto určitě neuděláte chybu. Voucher lze využít na jakékoliv služby či výrobky od Petraki.