Sobotní jóga s Petraki v Ostrově již 3.9.2022 - pro rezervaci mi napiš ZDE 

Náramky s příběhem

Kousek karibiku jen pro tebe

Kategorie
Exkluzivní náramek s přírodním kamenem z Karibiku pro trendy holky a kluky. Vyber si ten pravý pro tebe. Každý hotový náramek prochází svým rituálem na Karibské pláži. Jedná se o unikátní náramek, který může být skvělým dárkem pro Tebe, i pro tvé blízké.
Amazonit na zlatém lanku s pozlacenými stříbrnými kuličkami podpoří vaši vitalitu, celkovou rovnováhu a umožní více se koncentrovat a relaxovat ve stresových situacích. Pomůže vám se zklidněním nervů a emocí a také při bolestech hlavy. Bude vás ochraňovat a přinášet radost.
Růženín na růžovém lanku se stříbrnými kuličkami vám otevře srdce a ukáže cestu k probuzení citů, něžnosti a nesobecké lásce. Srdce zároveň uklidní a posílí. Prohloubí se vnímavost vašich smyslů, oživí se fantazie, tvořivého duch a trpělivost. Náramek s růženínem bude vás strážný anděl, který vás bude ochraňovat a pomůže při nespavosti.
Náhrdelník s krásným přírodním kamenem z Karibiku pro neobyčejné ženy. Vyber si ten pravý pro tebe. Každý hotový náhrdelník prochází svým rituálem na Karibské pláži. Jedná se o unikátní náhrdelník, který může být skvělým dárkem pro Tebe, i pro tvé blízké.
Krásný dárek pro Vaše blízké. Lámete si hlavu s výběrem dárku? S tímto určitě neuděláte chybu. Voucher lze využít na jakékoliv služby či výrobky od Petraki.